אודותינו

חברת דור הנדסה בע"מ, הוקמה בשנת 1978 בירושלים, ע"י יחיאל לוי, כמשרד לייעוץ הנדסי והקמת פרויקטים. מאז ועד היום, במשך למעלה מ- 40 שנה, מובילה החברה את תחום מערכות הנעה ואוטומציה תעשייתית בישראל. דור הנדסה משרתת אלפי לקוחות נאמנים ברחבי הארץ, הנהנים מהשירותים המתקדמים והמוצרים המובילים שמספקת דור הנדסה, המתאימים לעוסקים בתחומים שונים, בניהם יצרני מכונות, מפעלי תעשייה, ספקי שירותים, מתקיני מערכות ועוד.

חברת דור הנדסה מייצגת את מיטב החברות המובילות בעולם בייצור רכיבי הנעה למכונות. החברה משמשת כספקית רכיבי הינע מכאניים, חשמליים ואלקטרוניים וכן, כמתכננת בקרות תנועה ומכונה על פי דרישות הלקוח, בסתמך על תכנון כולל ובראשות צוות מהנדסים בכיר ובלתי מתפשר.

דור הנדסה מעמידה לרשות לקוחותיה את טובי מהנדסי המכונות בתחומי החשמל, הבקרה, האלקטרוניקה והמחשבים, העומדים מאחורי למעלה מ- 100,000 התקנות של מערכות הינע ממוחשבות ואוטומציה תעשייתית.

במרוצת השנים, הפכה החברה לסמל של מומחיות בתחום מערכות ההנעה האלקטרו-מכאניות, תודות לניסיונה העשיר בפרויקטים רבים ובקשת רחבה של מפעלי תעשיה והודות לאיכות הציוד, מערך השירות המצוין, היחס האישי והיכולת להעניק פתרונות מבריקים גם ביישומים בלתי שגרתיים.

משנת 2008, פועלת דור הנדסה גם בתחום מערכות אנרגיה מתחדשות, עם התמקדות רבה במערכות פוטו וולטאיות והתבססות על הידע הרב שרכשה לאורך השנים, בתחום מערכות בקרה ומערכות הספק תעשייתיות. באמצעות שילוב מנצח של ידע, יחס אישי, ציוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר וכמובן, שירות מצוין, הפכה דור הנדסה למובילה גם בשוק האנרגיות המתחדשות בארץ.

צפו בסרטון תדמית אודות חברת דור הנדסה

ערכים

דור הנדסה הינה חברה של אנשים הפועלים מתוך חיבור ומחויבות לערכי הליבה של החברה, המלווים אותה בעשייה ונמצאים בבסיס כל תהליכי העבודה שלה מאז ומתמיד.

 • פתרונות חכמים

  ההתעקשות המתמדת במציאת הפתרונות החכמים והנכונים שאנו מספקים, נשענת על מסורת של מצוינות וחתירה בלתי מתפשרת למתן מענה הנדסי ומקצועי, מהשורה הראשונה. באמצעות שילוב של גמישות מחשבתית, יצירתיות חדשנית ומומחיות רבת שנים , אנו מאתגרים אותנו ואת לקוחותינו בכל שלב, לחתור לפרויקטים אינטגרטיביים המבוססים על ראייה הוליסטית וחשיבה מערכתית.

 • איכות מוכחת

  מוניטין של 30 שנות פעילות בהתאם לסטנדרטים האתיים והמקצועיים הגבוהים ביותר ומחויבות לעמידה בתקנים בינלאומיים מחמירים, מבטיחות ללקוחותינו, בכל פרויקט מחדש, את המוצרים והשירותים האיכותיים ביותר. באמצעות מקצוענות חסרת פשרות, המבוססת על ידע והיכרות מעמיקה עם התחומים השונים, אנו מתגאים לעמוד מאחורי אלפי סיפורי הצלחה, שהתממשו בעזרת מתן פתרונות מורכבים ורב תחומיים לקהל לקוחותינו.

 • טכנולוגיה מובילה

  בעולם בו הצלחה נמדדת במונחים של יעילות, אפקטיביות ודינאמיות, אנו נחושים לספק עבור לקוחותינו, טכנולוגיות חדשניות, מהמתקדמות בעולם, המתורגמות ע"י מיטב המהנדסים שלנו, לכדי פתרונות ייעודיים, המותאמים לצרכיהם. כמייצגת הבלעדית  של מיטב החברות המובילות בתחומן בעולם, אנו מאפשרים ללקוחותינו לשאוף גבוה יותר ולהגיע לתוצאות עסקיות פורצות דרך.

 • שותפות הגונה

  מערכות היחסים ההדוקות שבנינו יחד עם קהל הלקוחות הנאמן שלנו לאורך השנים, מתאפיינות בקשת רחבה של עקרונות בלתי מתפשרים למתן שירות אמין, איכותי והגון. בזכות הליווי הצמוד, החל משלב הרעיון, דרך התכנון ועד הביצוע והתחזוקה השוטפת, נהנים לקוחותינו משותפות אמיתית, המבוססת על הקשבה כנה, זמינות מירבית והבנה של הצרכים הייחודיים של כל אחד מהם. אנו רואים בשותפות ערך חשוב גם עם השותפים האסטרטגיים שלנו, העובדים שלנו והקהילה בה אנו פועלים.

 • דינאמיות מתמשכת

  בסביבה עסקית דינאמית, המשתנה ללא הרף, אנו שואפים להנהיג מציאות בה השינוי הוא חלק משמעותי ובלתי נפרד מההצלחה של לקוחותינו. התעוזה והנחישות למתן ערך מוסף מנחים אותנו בבואנו לתת מענה למגוון האתגרים, מתוך אחריות אישית, מקצועית וחברתית. אנו רואים עצמינו מחוייבים ללמידה מתמדת, המאפשרת לנו לצפות מראש את השינוי הבא ולהוביל את לקוחותינו בשילוב של יצירתיות וחכמה לקבלת החלטות עסקיות מנצחות.

חזון

אנו שואפים להיות החברה ההנדסית המתקדמת ביותר בישראל, המספקת פתרונות טכנולוגיים כוללים, מהשורה הראשונה, תוך מחויבות להעניק ערך כלכלי מובהק ללקוחותינו.

הנחישות המאפיינת אותנו, המקצוענות והביטחון ביכולות שלנו, מקנה לנו את התעוזה והאומץ להתוות את הדרך היעילה והבטוחה ביותר בכל פעם מחדש.

אנו מאמינים, כי שותפות ארוכת טווח והפרייה ולמידה הדדית, מעצימים את מגוון היכולות שלנו ושל לקוחותינו ומאפשרים לנו להיות ראויים להובילם בדרך להצלחה מתמשכת.

מדיה | מאמרים | תערוכות | מוצרים

כחברה מובילה בתחום פתרונות הנדסה למגוון חברות בישראל, אנו מפרסמים מאמרים ומידע רב לגבי פתרונות הנדסה או מוצרים חדשים שניתן לעשות בהם שימוש ואין צורך לפתח מההתחלה. את המידע ניתן לקרוא ע"י לחיצה על – הקישור כאן